Haber

CHP’li gençler Bursa Yenişehir’de sahada

Gürhan ADANA -Yenişehir Memleketi / BURSA (İGFA) –CHP Yenişehir Gençlik Kolları, seçim çalışmaları kapsamında ilçedeki pazar ve esnafları ziyaret etti.

Etkinliklere katılan Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa 2. Bölge Milletvekili adayı Seda Bozdağ Güzelkaya, “Genellikle gençler ve kadınlarla bir araya geliyoruz. 13.Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu “İlk kez oy kullanacak seçmenlerimize selamlarımızı ve mektubumuzu iletiyoruz. Birçok ilçede genç arkadaşlarımızla aktif olarak çalışmalara katılıyoruz” dedi.

Sahadaki gözlemlerinden de bahseden Bozdağ Güzelkaya, seçmenden aldıkları güçle gece geç saatlere kadar çalıştıklarını ve sabahın erken saatlerinde büyük bir motivasyonla sahaya çıktıklarını belirtti. Güzelkaya, “Gençlerin ve kadınların umut dolu gözlerini görüyoruz. Emeklilere bayram ikramiyesinin 15 bin lira olacağı sözünün verdiği mutluluk görülmeye değer. Değişimin olacağına inanıyoruz. Nihai sonucu da önümüzdeki günlerde alacağız.” Birinci tur öncesi ikinci tur… 15 Mayıs sabahı Millet İttifakı ile birlikte Türkiye’ye yeniden bahar gelecek” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu