Haber

İnegöl’ün yeni yaşam alanı kamuoyuna tanıtılıyor

BURSA (İGFA) – Bir yandan hizmet seferberliğini sürdürürken bir yandan da üretimi devam eden projeleri kamuoyuna tanıtan İnegöl Belediyesi, Millet Bahçesi projesinde olduğu üzere bir öteki kıymetli proje olan Ömür Alanı ve Kent Meydanı projesini de kamuoyuna tanıtıyor. Bu kapsamda Çarşamba günü AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatı ve AK Partili meclis üyelerine alanda tanıtım ve bilgilendirme yapıldı.

İçerisinde belediye çalışanı çalışma alanıyla birlikte; Meclis Binası, Gastro İnegöl Restoranı, Gençler için hazırlanan özel bir bina, stant salonu ve kafeteryanın yer aldığı, 7/24 yaşayacak bir proje olan Hayat Alanı ve Kent Meydanı projesi, tüm ayrıntılarıyla bu programda tanıtıldı. Belediye Lideri Alper Taban hem bina içerisinde hem de alanda yapılan incelemede projenin ayrıntılarını paylaştı.

TANITIM PROGRAMLARI SÜRECEK

Yaşam Alanı ve Kent Meydanında AK Parti İlçe Teşkilatı ve Meclis Üyelerine yönelik yapılan tanıtım tertibinin, Millet Bahçesi projesinde olduğu üzere belli aralıklarla farklı kümelere yönelik de devam edeceği söz edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu