Haber

İYİ Parti’den istifa ederek AK Parti’ye katılan Hatipoğlu: Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı olmak istiyorum

DÜZGÜN Partisi’nden istifa ederek AK Parti’ye katılan ve rozetini bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın taktığı Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, katıldığı televizyon programında, “Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı olmak istiyorum. Aday olmak tabii ki ben de isterim ama karar Sayın Cumhurbaşkanımızındır.” kullanılmış.

İSTİFA NEDENİNİN ADAYLIK OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

İYİ Parti’den istifa ederek AK Parti’ye katılan Nebi Hatipoğlu, Eskişehir’de belediye başkanlığına aday olmak istediğini açıkladı. Nebioğlu’nun, İYİ Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olmayı istediği, kabul edilmeyince istifa ettiği de söylendi.

Rozeti Cumhurbaşkanı Erdoğan bizzat taktı.

“ESKİŞEHİR’İ AK PARTİ BELEDİYESİYLE tanıştırmak istiyorum”

Yerel seçimlere ilişkin dikkat çekici sözler kullanan Nebi Hatipoğlu, “Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olacak mısınız?” sorusuna ise “Tabii ki aday olmak isterim. AK Partili belediyeyi Eskişehir’le tanıştırmak istiyorum” diye yanıt verdi.

” KARAR SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN KARARIDIR”

Hatipoğlu, Habertürk’e yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Aday olma ihtimali var. Ben de aday olmayı elbette isterim ama karar Sayın Cumhurbaşkanımızındır. Elbette istiyorum. Ben de aday olmak istiyorum.” Memleketime 25 yıldır hizmet verilmeyen bir sanayici. Yılmaz hocamız sayesinde Eskişehir’i marka yaptı. Ama zamana yenilebilecek bir şey var. Eskişehir yeter. Kaynaklardan yararlanamadık. Büyük kronik sorunlarımız var. Bir problem var. İnşallah AK Partili belediyeciliği de Eskişehir’e kazandıracağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu