Ekonomi

Jefferies, Corbus Pharma hisse senedi hedefini değerleme faktörlerine bağlı olarak 52 dolara yükseltti

Çarşamba günü Jefferies, Corbus Pharmaceuticals (NASDAQ:CRBP) için Al notunu korudu ve hisse senedinin fiyat hedefini 46,00 $’dan 52,00 $’a yükseltti. Firma, ilaç şirketi için iki ana değerleme faktöründen bahsetti: CRB-701 Nectin-4 ADC ve obezite CB1 varlığı CRB-913.

Jefferies analisti, bu iki varlığın önümüzdeki 12 ay içinde Corbus Pharmaceuticals’ın hisse senedi fiyatını önemli ölçüde etkileme potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Firma, CRB-701 için, muhtemelen Amerikan Klinik Onkoloji Derneği (ASCO) toplantısında, 2024 ortalarında sunulması beklenen ek doz yükseltme verileri bekliyor. Bu veriler, 3,6 mg/kg’dan daha yüksek dozların etkinliği ve güvenliğine ilişkin bilgiler sağlayabilir. Jefferies’e göre, bu bilgi hisse senedi fiyatlarında artı ya da eksi %30’luk bir hareketle sonuçlanabilir.

Obezite CB1 varlığı olan CRB-913 ile ilgili olarak Jefferies, projenin hala gelişimin erken aşamalarında olduğunu belirtti. Bununla birlikte, firma, başka bir şirket tarafından benzer bir CB1 varlığından gelecek faz II verilerinin bu yıl içinde dolaylı bilgiler sağlayabileceğini ve bunun da Corbus’un hisselerini etkileyebileceğini bekliyor.

Jefferies ayrıca Corbus Pharmaceuticals’ın finansal durumuna da dikkat çekerek şirketin 127 milyon dolarlık nakit rezervi olduğunu belirtti. Bu miktarın şirkete 2027’nin ilk çeyreğine kadar yeterli mali kaynak sağlaması ve devam eden araştırma ve geliştirme faaliyetleri için istikrar ve destek sunması bekleniyor.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu