Ekonomi

Kadir Aydar’ın kurduğu Ceyhan ittifakına önemli transfer: Ceyhan’ın AK Parti ve MHP liderleri CHP’ye devredildi

MHP’nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve MHP Eski Belediye Başkanı Mustafa Bayar ile AK Parti’nin eski Ceyhan Belediye Başkanı Adayı Burhan Onuk, CHP’nin Ceyhan Belediye Başkanı Adayı Kadir Aydar’ın Büyük Ceyhan İttifakına destek vermek için Aydar’ın saflarına katıldı. katıldı.

CHP’nin Ceyhan Belediye Başkanı Adayı Kadir Aydar, ilçe seçim bürosu önünde internetten yayınlanan açık oturumda gazeteci İzzet Aydemir’in sorularını yanıtladı. Etrafına adeta duvar ören, pek çok vatandaşın ilgiyle dinlediği Aydar, heyecanla sürdürdüğü seçim faaliyetlerini anlattı. Canlı yayın sosyal medyada on binlerce kişi tarafından izlendi. İlçeyi dolaşarak her dairenin sorunlarını dinlediğini hatırlatan Aydar, telefon rehberinde kayıtlı kişi sayısının 1 ay öncesine göre 3 kat arttığını söyledi. Aydar, “Telefon numaramı Ceyhan’ın tamamına veriyorum ve numaram değişmeyecek. Onlara 31 Mart’ta seçildiğimde bu numarayı aradığınızda çıkacağımı söylüyorum. Ortaya aracı koymayın, muhatabınızım. “Bana doğrudan ulaşabilirsiniz” dedi. Geçtiğimiz dönemde görev yaptığı 11 ayda seçim vaatlerinde yer alan işlerin yüzde 80’ini fiilen tamamladığını vurgulayan Aydar, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile kol kola görev yaptıklarının altını çizdi.

 

BÜYÜK CEYHAN İTTİFAKI FARK YARATACAK

İlçedeki her siyasi partiye gönül vermiş insanlardan destek aldığını ve tarafsız hizmet etme hayaliyle partilerin üzerinde Büyük Ceyhan İttifakı’nı kurduğunu hatırlatan Kadir Aydar, değerli isimlerin tecrübelerinden faydalanacaklarını vurguladı. Destekledikleri politikacılar. Aydar, 2 dönem Ceyhan Kösreli Belediye Başkanı olarak görev yapan ve şu anda Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Yardımcısı olan MHP’li Mustafa Bayar ile 2009 yılında AK Parti’den Ceyhan Belediye Başkanı Adayı olan Burhan Onuk’un aramıza katıldığını duyurdu. ittifakın safları. Canlı yayına davet edilen Bayar ve Onurk heyecan yarattı.

 

‘HİZMET ÇATISINDA İTTİFAKTA BULUŞUYORUZ’

Tecrübeli siyasetçi ve sağlık bürokrasisinin tanınmış ismi Burhan Onuk, herhangi bir siyasi eksen kayması yaşamadığını, hizmet partisi çatısı altında Büyük Ceyhan İttifakı’na destek verdiğini vurguladı. Onurk, “İnşallah önümüzdeki dönemde Ceyhan’da yapılması gereken proje ve idealleri hayata geçirmek için buradayız” dedi.

 

‘ŞEHİRE EN İYİ HİZMETİ SUNACAK KİŞİYİ SEÇECEĞİZ’

Popüler siyasetçi Mustafa Bayar, 31 Mart’ta cumhurbaşkanı ya da milletvekili değil, şehre en iyi hizmeti verecek kişiyi seçeceklerini hatırlatarak, “Onun gençliğini, vizyonunu, dostluğunu, gençliğini görüyorum” dedi. Geçtiğimiz dönemde çok kısa sürede sunduğu hizmetlerle diğer adaylara göre daha ön plana çıkmıştır.” Halk arasında sevilen bir başkan olduğu için başkanımız Kadir Aydar ile birlikte hareket etmeyi düşündük. “Kadir Başkanımızla birlikte hareket edeceğiz çünkü yarım kalan hayallerimizi başkanımızla birlikte gerçekleştireceğine inanıyoruz, Allah izin verirse 31 Mart’ta da bunu başaracağımıza inanıyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu