Haber

Kütahya Belediyesi’nde davul ve zurna eşliğinde yapılan zam için teşekkür ederiz

KÜTAHYA (İGFA) – Belediye Başkanı Prof., davul ve zurnalarla karşılandı. Dr. Alim Işık, “Hayırlı ve uğurlu olsun. Hepinize teşekkür ederim. “Allah’ın izniyle hep birlikte çok daha güzel şeylere, daha güzel hizmetlere, daha güzel günlere imza atacağız” dedi.

Kütahya Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası Kütahya Şubesi arasında imzalanan ek protokolle Kütahya Belediyesi’nde çalışanların asgari maaşı 30 bin 29 Türk Lirasına çıkarıldı.

Başkan Prof., tüm meslektaşlarına farklı şekillerde teşekkür ederek konuşmasına başladı. Dr. Alim Işık, “Hayırlı bir amaç için bir araya geldik. Katkıda bulunan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu gece sabaha kadar uyumadım, hesaplamalar yaptım. Çünkü bu iş o kadar değerliydi ki arkadaşlarım birkaç gün çalıştı ama bizim öyle bir iş yapmamız gerekiyordu ki, belediyemizin zor günlerinde hizmette sınır tanımayan, gece gündüz çalışan kardeşlerimiz mutlu olsun. Çünkü bir sözümüz vardı. 2019 Yerel Yönetim Seçimi öncesinde Kütahya’nın tüm sorunlarını tartışıp vatandaşlarımızın karşısına çıktığımızda beş hedef belirledik. Hatırlarsanız ilk amacımız toplumsal barışı sağlamaktı. Çünkü o günlerde hem 15 Temmuz hain FETÖ darbesinin etkisiyle hem de belediye çalışanlarımızın çöp toplama dahil yaşadığı sıkıntılar nedeniyle belediyede ve Kütahya’da huzur yoktu ve insanlar bir daha selam vermekten çekiniyorlardı. onlara. Bunu sahada çok gördüm. Bu şehrin ilk sorununun kurumlarla vatandaşları uzlaştırmak, toplumsal barışı sağlamak olduğunu söyledim. “Çok zor geçen 5 yıla rağmen çok şükür, özellikle ilk iki yıldaki pandemi süreci, Rusya-Ukrayna Savaşı’nın dünya piyasalarına olumsuz etkileri, deprem felaketi ve halen devam eden savaş ve krizler Kütahya’mızı pek yormadı. çok” dedi.

“BİRLİKTE ÇOK DAHA İYİ ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ”

Önderimiz Işık, 14 Şubat’ı özellikle seçtiklerini belirterek, “Belediyesi güzel olan bir il, vatandaşıyla, çalışanıyla barışan, dünyaya örnek olan bir ildir. Bunu hedefledik ve bu nedenle 2020 yılında başlattığımız ilk toplu sözleşmeyle sizlere her gün hak ettiğinizi vermeye çalıştık. Aralık ayında alışveriş kartlarını güçlendirdik. Şartların biraz daha fazlasını vermemizi gerektirdiğini anladık ve verdik. İnşallah haziran ayında yapacağımız yeni toplu sözleşmede yine elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve Türkiye’ye örnek olmaya devam edeceğiz. Ailenizle, çocuklarınızla, tüm sevdiklerinizle güzel değerlendirin, tadını çıkarın. Siz çalışmaya devam edin, biz de size baba olmaya devam edeceğiz. Tahsilat ofisimizdeki çalışanımızdan, sahadaki çalışanımıza kadar belediyemizin her çalışanı çok değerlidir. Bugün bu mutlu günü hep birlikte paylaşmamız için onlar da üzerlerine düşen görevi yaptılar. Bugünü özellikle seçtik. Belediyemizin tüm çalışanlarının liderimizin sevgilisi olduğu anlayışıyla 14 Şubat Sevgililer Günü’nü seçtik. İyi şanslar ve iyi şanslar. Bir kez daha teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle çok daha güzel işleri, daha keyifli hizmetlerle, daha keyifli günlerle birlikte yapacağız. “Tanrı sizi korusun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu