Haber

Kütahya İl Özel İdaresi 2023 yılı yol çalışmalarını tamamladı

2023 yılı yatırım programında yer alan yol çalışmalarının kademeli olarak tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulduğu Kütahya İl Özel İdaresi tarafından bildirildi.

Kütahya İl Özel İdare Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, İl Özel İdaresi’nin yaptığı asfalt çalışmalarıyla köy yollarında ulaşım kalitesini artırdığı vurgulandı.

Açıklamada, “Yaz aylarını yaşadığımız bu günlerde tüm hızıyla sürdürdüğümüz yol çalışmaları birer birer tamamlanarak vatandaşın hizmetine sunuluyor. 2023 İl Özel İdaresi yol programı çerçevesinde, Çavdarhisar ilçemizde Efeler ve Çatköy ortasında 5.5 kilometre 1.kat asfalt olarak tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.Aslanapa mahallesi Yağcılar.Çalköy yolu 6.5 kilometre 1.kat asfalt olarak tamamlandı.Yol çalışmalarımız sadece ilçe köylerimizde devam etmiyor merkezdeki köylerimizde yol çalışmalarımız hararetli bir şekilde devam ediyor.Merkez Mahalle Söğütyaylası köy yolundan 3 kilometre devam edip üretime başladığımız Merkez Mahalle Ağaçköy yolundan devam ediyoruz. Kısa bir süre önce 1. katın 2 kilometresini asfalt olarak tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk. – KÜTAHYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu