Yaşam

Madonna konserlere yeniden başlıyor

Ciddi bir bakteriyel enfeksiyona yakalandıktan sonra Haziran ayının son haftasında entübe edilen Madonna yeniden sahnelere dönüyor. Konser için provalara başlayan Madonna, dünya turnesine hazırlanmak için New York’taki Nassau Coliseum’da iki aylığına yer ayırttı.

NTV’ye göre, müzisyene yakın bir kaynak Madonna’nın hazırlıklarını doğruladı ve “Hala düzelme sürecinde ama Madonna provalara geri dönmekte zorlanıyor. New York’taki Kolezyum’u kiralamakla kalmadı, aynı zamanda kiraladı. kostümlü provaların son haftası için Londra’da ikinci bir mekan.Normalde son haftayı başladığı yerde geçirmek isterdi ama Blink 182’nin O2’deki geri dönüş konserleri nedeniyle grubu bir gün öncesine kadar giremeyecek. “

Ne oldu?

Madonna, 15 Temmuz’da Kanada’nın Vancouver kentinde başlaması planlanan 35 şehirlik dünya turuna hazırlanırken New York’taki otel odasında hastaneye kaldırıldı.

Ciddi bir bakteriyel enfeksiyon nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören Madonna’nın menajeri Guy Oseary yaptığı açıklamada, “24 Haziran Cumartesi günü Madonna, yoğun bakımda birkaç gün geçirmesine neden olan önemli bir bakteriyel enfeksiyona yakalandı. iyi ama hala tıbbi bakım altında. Tamamen iyileşiyor. bekleniyor”.

(KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu