Yaşam

Neden Ayrıldılar? Cansel ve Oğulcan’ın programdan kendi istekleriyle ayrıldığı iddia edildi!

Kısmetse Olur Love of Love programının en ünlü çiftlerinden Cansel Ayanoğlu ve Oğulcan Yılmaz’ın programdan ayrıldığı iddia edildi.

Peki Cansel ve Oğulcan, Kısmetse Olur’dan ayrıldı mı? Cansel ve Oğulcan programdan neden ayrıldı?

Birlikte öğrenelim!

Aşkın Gücü programında bölümler olmasa da yine sona gelindi.

Bildiğiniz gibi programın başı ile ortası arasında çok fazla değişiklik var. İster çiftler, ister adaylar, her bölüm ayrı bir sürpriz.

Geçtiğimiz aylarda rezidansın en beğenilen çiftlerinden Aybüke ve Tolga programdaki gerilime dayanamayarak ayrılmayı tercih etti. Çekimlere gelmeyen ikilinin rezidanstan diskalifiye edildiğini Öykü Serter’den öğrendik.

Şimdi Cansel ve Oğulcan aynı olayı yaşıyor!

Tıpkı Aybüke ve Tolga gibi evin ilk ve sevilen çiftlerinden Cansel ve Oğulcan’ın programdan ayrıldığı iddiası sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Yasin Özbek’in haberine göre Cansel ve Oğulcan, havalimanında soluklanarak soluklandı! İkisi muhtemelen tatile gidiyor.

Evdeki gerilim ve dayatmalara dayanamadıkları söylenen çiftin kendi isteğiyle evden çıktığı öne sürüldü. Yapımcının “Evlenirsen önce seni yaparız” sözünü kabul eden ikilinin önlerine konulan ve ağır şartları bulunan sözleşmeyi kabul etmedikleri söyleniyor.

Sözleşmede boşanmamak, çocuk sahibi olmamak, program hakkında konuşmamak ve reklam içeren ve maddi kazanç sağlayabilecek işleri bir süre kabul etmemek gibi şartlar var.

Aynı sözleşme Elif ve Sedat ikilisine de sunuldu ancak verdikleri yanıt hala netlik kazanmadı.

Bir diğer tartışma ise evde çıkan tartışma sonucu tekrar sarı kart gören Cansel’in diskalifiye edilmesi ve ardından Oğulcan’ın programdan ayrılması oldu.

Yani altta yatan sebep ne olursa olsun ikili programdan çıktıklarını ve diskalifiye olduklarını belirtmişlerdir. Ama Allah bilir ne zaman izleyeceğiz? ?

Çiftimize yakın kaynaklar, her ikisinin de “Program olsun ya da olmasın. Biz birbirimizi seviyoruz, programa ihtiyacımız yok.”

Dostlar her geçen gün birer birer sofradan kayboluyor…

Peki siz Oğulcan ve Cansel’in programdan ayrılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

altinyaylaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu