Haber

Ordu İl Emniyet Müdürlüğü Filosunu Güçlendirdi

Ordu İl Emniyet Müdürlüğü, 13 asayiş ve devriye aracı ile 1 yeni deniz botunu filosuna katarak filosunu güçlendirdi.

İl Emniyet Müdürlüğü, Ordu Kamu Düzeni ve Güvenlik Hizmetlerini Geliştirme ve Destek Müdürlüğü tarafından 5 adet deniz botu, Emniyet Güçlendirme Müdürlüğü tarafından 5 adet deniz botu, HEK statüsündeki araçlarla birlikte takas yöntemiyle satın alınan 3 adet deniz botu filoya eklendi. Ordu’da ise Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından tahsis edilen 1 adet deniz botu bulunmaktadır. . Ordu’da bugün itibarıyla toplam 14 yeni araç hizmete girdi. Araçların hizmete alınması için zaman töreni düzenlendi.

Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törende konuşan Ordu Valisi Muammer Erol, doğru yönetimin en temel unsurunun güvenlik hizmeti olduğunu söyledi. Vali Erol, “Güvenlik hizmetlerini verirken bu araç ve gereçler olmadan ekipler eksik kalabiliyor. Bu nedenle eksik olanlar ‘keşke yapsaydık’ dedirtebilir ama mevcut olanlar ‘iyi ki varım’ dedirtiyor. Bunlara sahibiz’ ve suçla mücadelede ciddi avantajları beraberinde getiriyor. Bütün bunlar kent halkına ciddi avantajlar sağlıyor.” “Barış ve güvenlik için yapılıyor” dedi.

İl Emniyet Müdürlüğü programda konuşan Ordu İl Emniyet Müdürü Atilla Aksoy, vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlarken aynı zamanda toplumun güvenlik ihtiyaçlarına teknik ve donanımsal çözümler üreterek insan sağlığını ve insan sağlığını güçlendirmek için çalıştıklarını söyledi. kaynaklar. Bu kapsamda mevcut filoya 14 yeni aracın daha eklendiğini kaydeden Aksoy, “Haftanın 7 günü 24 saati her yerde olma ilkesini benimseyen kuruluşumuzun yaşam için ve her şey için önemli olduğunu vurgulamak isterim. Ordu il merkezi ve ilçelerinde yaşayan vatandaşlarımızın can güvenliğinin yanı sıra gönül rahatlığı içinde suç ve suçluyla mücadele etme kararlılığındayız.” verilmiş.

Konuşmaların ardından İl Müftüsü Dr. İsmail Çiçek’in kıldığı duanın ardından araçlar Ordu’da hizmet vermeye başladı.

Törene Ordu Başsavcısı katıldı. Hasan Uçak, Adalet Komisyonu Başkanı Dr. Mesut Bilen, ODÜ Rektörü Prof. Dr. Orhan Baş, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Yakup Taşlıova, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Numan Öksüz, Ordu Ticaret Borsası Başkanı Ziver Kahraman ve polisler katıldı. – ORDU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu