Ekonomi

Superior Grup, Yönetim Kuruluna iki yeni üyenin katıldığını duyurdu

ST. PETERSBURG, FL. – Çeşitli ticari hizmetleriyle tanınan Superior Şirketler Grubu, Inc. (NASDAQ:SGC) Yönetim Kuruluna iki yeni üye atadığını duyurdu. Loreen Spencer ve Susan Lattmann, 12 Şubat 2024’te resmi olarak yönetim kuruluna katıldılar ve finans, muhasebe ve yönetim alanlarında değerli geçmişlere sahipler.

Yeminli Mali Müşavir olan Loreen Spencer, 2016 yılına kadar Deloitte & Touche LLP’de Denetim Ortağı olarak görev yapmak da dahil olmak üzere denetim ve finansal hizmetler alanında önemli bir geçmişe sahiptir. Spencer’ın yönetim kurulu deneyimi arasında Raymond James Bank, Typ Tap Insurance Group, Inc. ve HCI Group bulunmaktadır. A.Ş. şirketlerinde üstlendiği misyonları da kapsayacak şekilde oldukça geniştir. Toplum hizmetine olan bağlılığı, Gift of Adoption Florida Chapter ve Goodwill Industries Suncoast Inc. tarafından desteklenmektedir. Aşağıdaki gibi organizasyonlara katılımıyla kendini göstermektedir.

Bed Bath & Beyond Inc. (NASDAQ: BBBY)’de yirmi yılı aşkın süredir çalışan ve şu anda The Row’da Finans Direktörü olarak görev yapan Susan Lattmann, çok kanallı ve doğrudan tüketiciye perakende satış alanında zengin bir deneyime sahip. Lattmann’ın yönetim konusundaki uzmanlığı Aterian’dır. İnç. (NASDAQ: ATER), Landsea Homes Corporation (NASDAQ: LSEA), Farmer Focus ve ArcTrust III.

SGC CEO’su Michael Benstock, atamalara olan güvenini dile getirerek, yeni yöneticilerin şirketin segmentlerini daha büyük başarıya taşıyacağını ve finansal ve yönetişim mükemmelliğine olan bağlılığını sürdüreceğini söyledi. Yönetim Kurulu İcra Kurulu Başkanı Paul Mellini de yeni yöneticilerin öngörülerini ve gözetim katkılarını memnuniyetle karşıladı.

Aynı zamanda, 2000 yılından bu yana yönetim konseyi üyesi olan Robin Hensley emekli olacak ve Mayıs 2024’te yapılacak Yıllık Hissedarlar Toplantısında yeniden seçilmek istemeyecek. Benstock, Hensley’in şirketin büyümesine ve çeşitlenmesine yaptığı paha biçilmez katkıları takdir etti. görev süresi esnasında.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu