Teknoloji

UE5’in battle royale oyunu Off The Grid için aksiyon dolu sinematik video yayınlandı

 
Gunzilla Games tarafından geliştirilen Unreal Engine 5 üçüncü şahıs nişancı Battle Royale oyunu Off The Grid için 9 dakikalık sinematik görüntü yayınlandı. Sinematik görüntü, oyunun temel atmosferini, savaş ortamını, karakterleri ve daha fazlasını aktarır. Sinematik bir sekans olduğu için manzaralar ve animasyonlar oldukça gerçekçi.
 
Oyun geçen sene duyurulmuştu.
 
 
 
Battle royale oyunu Off The Grid geçen yılın Mayıs ayında duyurulmuştu. Oyun, PvP savaşlarını, 150 oyunculu ortak oyun modunu ve PvE içeriğini destekleyecek. PvE modu ile çeşitli hikaye görevleri bir arada yapılabiliyor ve bu görevler sonrasında birçok ödül alınabiliyor.
 
Oyuncuların hikaye görevlerinde çeşitli seçimler yapabilecekleri ve bu seçimlerin oynanışı etkileyeceği belirtiliyor. Oyuncular hikayenin nasıl gelişeceğini ve nasıl biteceğini bu bölümde belirleyebilecekler.
 
Oyunun şu anda rastgele bir çıkış tarihi yok. Bu nedenle oyun şu anda geliştirme aşamasında ve gruptan yeni detaylar bekliyoruz. Dikkat çeken sinematik fragmanı aşağıdan inceleyebilirsiniz.
 
Off The Grid sinematik videosu 
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu