Haber

Vatandaşa tokat attığı iddia edilen Zeydan Karalar’dan açıklama!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar hakkında sosyal medyada dolaşan bir görüntü gündem oldu.

Sandık görevlileriyle toplantı yapan Karalar’ın, bir kişiyi sahneye çağırarak tokatladığı iddia edildi. O sırada toplantıya katılanlar cep telefonlarıyla bu anları kaydederken, “Vurma, vurma, neye vuruyorsun” sözleri duyuldu.
 

Oda TV’ye konuşan Karalar, tokat tezini yalanladı.

Sahnedeki kişinin kendisi olduğunu; Ancak argümanların hatasız olmadığını söyleyen Karalar, “45 yıldır arkadaşız, öyle bir şey yok. Benim gençliğimden beri arkadaşım. Yok öyle bir şey. Kendisi de bir açıklama yaptı, ‘Ben başkanım. , Yanındayım, seni destekliyorum.’ Böyle bir şey olabilir mi?” dedi.

“ŞAKA VAR”

Koltukların ortasından ‘vurma’ diyen sesler duyması istenen Karalar, “O ses abartılı bir ses, orada bir esprimiz var. Başka bir şey yok. Tokat falan değil. ” sözlerini kullandı.

“BENİ DUYMADIĞINIZDA KISA BİR ŞEKİLDE GÖSTERDİM”

Toplantının içeriği hakkında da bilgi veren Karalar, “Tabii ki benim. ‘Gel’ dedim. İstişare toplantısıydı, herkesin konuşacağı bir toplantı değildi. Sandık görevlileri ve bilişim görevlilerinin, arkadaşların yaşadığı sorunlar. Bir sonraki seçime bugünden başlamak için böyle bir toplantı düzenledi.Bende oradaydım.Konuşmak istedi il başkanı izin vermedi.Bu bir uygulama toplantısı değil,başka bir toplantıdır’ dedi. sinirlendi, ‘gel’ dedim. Sesimi yükseltince toplantının ahengi bozulmasın diye seslendim.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu