Haber

Başkan Dündar muhtarlarla iftarda bir araya geldi

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ilçede görev yapan muhtarlarla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Ramazan ayında mahalleleri tek tek ziyaret ederek vatandaşların yanında olmaya özen gösteren Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Osmangazi Muhtarlar Derneği’nin düzenlediği iftar programına katıldı. Katıldığı iftarda muhtarlarla tek tek el sıkışırken, Osmangazi’de görev yapan muhtarlar da Önder Dündar’ı coşkuyla karşılayıp kucakladı.

Muhtarların Ramazan ayını tebrik eden Önder Dündar, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerek, “Osmangazi ailesi olarak her zaman bir aradayız. Kendi şehrimize hizmet ettiğimiz gibi bugünlerde beyin sarsıntısı alanında da hizmet veriyoruz. Sarsıntı alanında ağır bir çalışma var. Devletimiz, milletimiz, belediyelerimiz orada. Osmangazi Belediyesi olarak Gaziantep’in İslahiye ilçesinde 100 konutluk Osmangazi Mahallesi kuruyoruz. Depremzedelerimizin yaralarını sarmaya çalışıyoruz. Sadece deprem bölgesinde değil, Bursa’da da misafir ettiğimiz vatandaşlarımıza yardım ediyor, gerekli desteği veriyoruz.” Söz konusu.

Osmangazi Muhtarlar Derneği Lideri Burhan Mandacı da Önder Dündar’a hizmetlerinden ve her zaman desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

hocalarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu