Yaşam

Gebze Center AVM’nin Yeni Yıl Temalı Aralık Programı Hazır

Gebze Center AVM’de yeni yıl temasıyla hazırlanan atölye çalışmaları ve etkinlikler hem çocukları hem de yetişkinleri bekliyor…

Gebze ve bölge halkı için değerli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, aralık ayı boyunca hem çocuklar hem de yetişkinler için keyifli aktivite programları hazırladı. Gebze AVM’de yılbaşı temasıyla hazırlanan atölye çalışmaları ve 5-31 Aralık tarihleri ​​arasında gerçekleşecek küçük konserler konuklarını bekliyor.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına değerli bir katma değer sağlayan Gebze Center AVM, Aralık ayı boyunca hem yetişkin hem de çocuk ziyaretçileri keyifli aktivitelerle buluşturuyor.

Her ay minik ziyaretçilerini düşünen etkinlikler düzenleyen Gebze Center AVM’de yeni yıl konseptiyle hazırlanan Aralık ayı atölyeleri birbirinden keyifli geçecek. Maskot Çocuk Tiyatrosu “Harikalar Ormanı” 10 Aralık’ta, Biz Kocaman Bir Aileyiz Gösterisi 17 Aralık’ta, İbiş Çevreci’nin Kukla Tiyatrosu 24 Aralık’ta, İllüzyonist Gösterisi ise 31 Aralık’ta sahne alacak. minik ziyaretçilerin her cumartesi 14:00-16:00 saatleri arasında katılabileceği etkinlikler.

Yetişkinlere yönelik yılbaşı atölyeleri Gebze Center’da…

Yetişkinler için birbirinden keyifli atölye programları tasarlayan Gebze Center AVM’de Aralık ayı boyunca her Cuma günü iki oturumda hobi atölyeleri gerçekleştirilecek. 9 Aralık’ta Süs Kabağı Resim Atölyesi, 16 Aralık’ta Gaz Balonu Heykel Atölyesi, 23 Aralık’ta Çömlek Tornalama Atölyesi, 30 Aralık’ta Taş Boyama Atölyesi.

Profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen workshoplar iki saat sürüyor ve gerekli materyaller Gebze Center tarafından karşılanıyor. Çalıştaylar, çalışan ziyaretçilerin katılabilmesi için hem gündüz hem de akşam 14:00-16:00 ve 19:00-21:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Gebze Center AVM’nin keyifli atölyelerine katılmak isteyenler; 0530 291 86 25 numaralı WhatsApp hattı üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Yılbaşı Müziği Sensiz Olamaz…

Yılbaşı müzik dinletileri, 5-31 Aralık tarihleri ​​arasında Gebze Center AVM’de gerçekleşecek küçük konserlerle ziyaretçilerini bekliyor. 17:00 – 20:00 saatleri arasında Gebze Sanat Akademisi’nin saz müziği dinletileri ve küçük konserler ziyaretçilerle buluşacak.

Türkiye’nin lider ticari gayrimenkul yönetim şirketi Fiba Commercial Properties (Fiba CP) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Gebze Center AVM hakkında detaylı bilgi için gebzecenter adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu