Haber

Mersin Büyükşehir Belediyesi İşçilere Limonata İkram Etti

Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarsus Sanayi Sitesi’nde çalışan işçilere limonata ikram etti. ‘Vahap Amca ile Tatlı Günler’ projesi kapsamında Büyükşehir grupları, haftanın 7 günü kent merkezinden ilçelere dondurma, limonata gibi soğuk ürünlerle vatandaşların rahatlamasını sağlıyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde hayata geçirilen ‘Vahap Amca ile Tatlı Günler’ projesi kapsamında yaz aylarında vatandaşlara ücretsiz dondurma ve limonata dağıtan gruplar, bu sefer de vücut gücüyle çalışan işçileri tazelemek için harekete geçti. . Kavurucu sıcakların artmasıyla birlikte işçilerin motivasyonunu artırmak için yola çıkan Büyükşehir ekipleri, Tarsus Sanayi Sitesi’nde çalışan işçilere limonata ikram etti.

Haftanın 7 günü şehrin dört bir yanında hem sağlıklı hem de doğal limonataları vatandaşlarla buluşturan Büyükşehir grupları, sıcak yaz günlerinde vatandaşların rahatlamasına yardımcı oluyor.

Tarsus Sanayi Sitesi’ndeki C vitamini deposu ve el yapımı limonataları çalışanlar ve işletme sahipleriyle buluşturduklarını belirten Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’nda Sosyal Hizmetler Uzmanı olarak görev yapan Yusuf Yazgı, şunları söyledi:

“‘Vahap Amca ile Tatlı Günler’ projesi kapsamında Tarsus Sanayi Sitesindeyiz. Amacımız burada olmak, çalışan ve vücut gücüyle çalışan vatandaşlarımızı bu sıcakta serinletmek ve motivasyonlarını yükseltmek.”

Tarsus Sanayi Sitesi esnafı Köksal Yalçınkaya, “İkramları için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederiz. Limonatalarınız harika.” Bir diğer işçi olan Sabahattin Çelikbilek ise “Bu proje için Vahap Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Limonata bu sıcakta serinlemek için gerçekten çok iyi oluyor” dedi.

Mehmet Aslan, “Vahap Başkanımızın projelerini her zaman takdir ediyoruz.

Kaynak: ANKA / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu