Haber

Muğla’daki yangında son durum nedir? Muğla’daki yangın söndürüldü mü? Muğla’daki yangın nerede çıktı?

MuğlaYangın söndürüldü mü? Muğla Yangın nerede çıktı? sorular geliyor Muğlave yangının mevcut durumu nedir? MuğlaTürkiye’deki orman yangınının ne zaman biteceği merak ediliyor. MuğlaMilas’ta çıkan orman yangınına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Muğlayangın söndürüldü mü MuğlaYangının nereden çıktığı araştırılıyor. MuğlaYangın söndürüldü mü? Muğla Yangın nerede çıktı? Detaylar burada…

MUĞLA’DA YANGIN SÖNDÜRÜLDÜ MÜ?

Muğla Milas’ta çıkan orman yangınına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde, alevler yükselirken bir otomobilin bölgeden uzaklaştığı görüldü. Görüntülerde yangın anı bir vatandaşın cep telefonu kamerasına an be an yansıdı. Olay sırasında bölgeden uzaklaşan bir otomobil görüldü.

MUĞLA’DA YANGIN NEREDE ÇIKTI?

Muğla Milas’ın Ören Mahallesi’nde saat 15.30 sıralarında orman yangını çıktı. Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye Muğla Orman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı hava ve kara malzemeleri sevk edildi. Orman yangına 6 helikopter, 3 uçak, 15 sprinkler, 2 dozer ve çok sayıda orman işçisi ile müdahale edildi. Havadan ve karadan grupların müdahalesiyle yangın 3 saatte kısmen kontrol altına alındı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu